• Who's Online (See full list)

  • Posts

    • spomenuo si to na tvojoj temi ja mislim,vrlo je to opasno jer su velike brzine, to ide ovako:dodjes cekiras se,dobijes transponder koji vezes plasticnim vezicama za branik,on ti meri vreme koje odma izlazi na sajtu navaktiming.com i pravi se rang lista,dobijes narukvicu zelenu ili crvenu,imas dve grupe koje se smenjuju na oko 20-30 minuta crvenu i zelenu sto se zove jedan stint,vrlo je bitno imati dobre kocnice,tek u trecem stintu sam malo uhvatio fazon,jbg nikad u zivotu nisam bio na stazi,odlicna je stvar jer se izgasiras i nemas zelju za brzom voznjom na putu posle ima jos jedan u oktobru i posle valjda nema do proleca,cena ti je 7000din za 14-17h znaci imas 3 stinta plus ces potrositi jedno pola rezervoara goriva racunaj ili 10k od 10-17 tu mozes vise da vozis
    • Pa da, uglavom hot hatch varijante su na stazi. Kakav ti je utisak sve u svemu? Ja sam razmisljao da odem i da vozim sa pola snage, da ne lomim auto, vise da odem da vidim sta moze koliko drzi po krivinama itd.? Jel moze to da se izvede ili si "primoran" da vozis pun gas?
    • Find Prettys Womans from your town for night
    • isao sam na navak malo da vidim kako ide ovo cudo,zanimljivo iskustvo,samo dva bmw su bila,oba dizeli,sve ostalo francuzi i poneki golf i opel
    • downpipe i chargepipe stigao,intercooler na carini,flashovao sam mu mhd stage 1 mapu 360ks 520nm bez ugradnje ovih delova,fabricki je 306ks 400nm i bas sam zadovoljan kako povlaci,oseti se razlika i samo ucitavanje mape je bas brzo preko wifi adaptera nekih 20tak minuta