• Who's Online (See full list)

  • Posts

    • Mislim da cu za pocetak da platim neki Porsche Experience.. Kad saberes kakvu stetu mozes na svom autu da napravis ovo se vise isplati
    • na pravcu se ide sigurno blizu 200 na sat pa kocis na 80 bas zajebano,probaj jednom jbg ne moze da skodi,a skup je nema sta
    • Dobro nisam planirao bas da davim i vozim toliko sporo, ali nisam ni u fazonu da sprzim kocnice i gume Ja sam vozio karting milion puta i odgledao isto milion klipova sa raznih track day-eva, tako da znam kako da se ponasam na stazi. Zanimao me taj ritam.. Skup sport iskreno 
    • spomenuo si to na tvojoj temi ja mislim,vrlo je to opasno jer su velike brzine, to ide ovako:dodjes cekiras se,dobijes transponder koji vezes plasticnim vezicama za branik,on ti meri vreme koje odma izlazi na sajtu navaktiming.com i pravi se rang lista,dobijes narukvicu zelenu ili crvenu,imas dve grupe koje se smenjuju na oko 20-30 minuta crvenu i zelenu sto se zove jedan stint,vrlo je bitno imati dobre kocnice,tek u trecem stintu sam malo uhvatio fazon,jbg nikad u zivotu nisam bio na stazi,odlicna je stvar jer se izgasiras i nemas zelju za brzom voznjom na putu posle ima jos jedan u oktobru i posle valjda nema do proleca,cena ti je 7000din za 14-17h znaci imas 3 stinta plus ces potrositi jedno pola rezervoara goriva racunaj ili 10k od 10-17 tu mozes vise da vozis