• Who's Online (See full list)

  • Posts

    • jbg skup sport,navak ima 30 hektara pogledao sam u katastru,treba to sve napraviti i njih to kosta dosta,mladen kaze 10M evra do sada 
    • Jasno, ali kontam da su 2 stinta po 20 minuta uz nekih 20 minuta cool down-a vise nego dovoljna da se provozas i osetis stazu. Ne znam da li je isti osecaj, ali znam da 20 minuta kartinga bude vise nego dovoljno da se covek oseti kao da se navozao. Sto se bud3 tice, ako sam dobro shvatio, blago receno nisu se bas skontali sa Alvirovicem nakon sto je staza prosirena. Ko je kriv ne znam, ali vidim da se nisu najlepse rastali. https://www.instagram.com/bud3net/p/CyeCQWZofz8/?img_index=1 Ovo za slike je top stvar.
    • Zvali su tako i mog oca iz Delte za njegov E70 X5 koji sada ima 12 godina. Suvozacev airbag preventivno zamenili o njihovom trosku, usput ostavili ulubljenja prstiju na poklopcu koji pokriva sve to, i morao je da ide ponovo kod njih zato sto nisu lepo namestili nesto oko kljuca pa nije uvek hteo da upali auto kad kliknes start ali sredili su...  
    • Vraćam se sa posla danas i da bacim pogled u sanduče dali ima kakve pošte…kad ono bijela koverta i na njoj krupnim crnim štampanim slovima piše „ACHTUNG FAHRZEUGRÜCKRUF!“. U prevodu,pažnja opoziv vozila. Reko šta je sad,kakav bre opoziv,jel oni mene zajebavaju,vozim auto star 10 godina.. Otvorim…kad ono čuveni vazdušni jastuk Japanske marke Takata na vozačevoj strani.Možda je problem,možda nije,treba da dođem u ovlašćeni servis BMW-a da provjere to pa će znati jeli problem ili nije.Ili preko ovog qr koda da sam provjerim ali mi se neda lomatati oko toga,lakše mi ga je oćerati tamo njima pa nek se oni bakću sa njim.Uglavno,ako bude moralo nešto da se mijenja,mene neće koštati ništa.